Polski
Gamereactor
wiadomości
Lies of P

Lies of P przynosi ogromne nerfy dla bossów, wzmocnienia dla graczy

Nie możemy się doczekać, aż wszyscy puryści stwierdzą, że są prawdziwymi graczami, ponieważ pokonali Soulslike, gdy było ciężko.

HQ

Kiedy usłyszysz termin Souslike, a nie jesteś fanem bycia poobijanym przez Lorda Glorpusa, starożytnego króla Methathon, prawdopodobnie poczujesz dreszcz przebiegający po kręgosłupie. Te gry są znane ze swojego poziomu trudności, ale Lies of P ma nadzieję to zmienić dzięki najnowszej aktualizacji.

Jak wspomniano w informacjach o aktualizacji na Steamie, kilku głównych bossów ma zmniejszone PW, aby ułatwić ich pokonanie. Upadły arcybiskup Andreus, król marionetek, i Simon Manus powinni teraz zadać kilka ciosów mniej. Ponadto niektóre potwory na polu będą miały mniej zdrowia.

Ponadto, dla graczy, którzy nie przywołują stale sojuszników, liczba fragmentów gwiazd, które zobaczycie, zmniejszy się, co oznacza więcej miejsca na materiały ulepszające i spadki PD. Ponadto gracze mogą teraz zwiększyć swoją wagę, wydając punkty na pojemność, co oznacza, że nie będziesz już aktywnie myśleć o tym, jak bardzo jesteś ciężki.

Czy uważasz, że te zmiany są dobre dla Lies of P?

Lies of P

Powiązane teksty

0
Lies of PScore

Lies of P

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Graliśmy w makabryczną wersję opowieści o Pinokio, aby zobaczyć, jak wyróżnia się w nasyconym gatunku action-RPG.Wczytywanie następnej zawartości