Polski
Gamereactor
esport
EA Sports FC 24

Liga eChampions 2024 z pulą nagród w wysokości 280 000 USD

Został on rozbudowany i dostosowany do ekosystemu EA Sports FC Pro.

HQ

EA i Union of European Football Associations (UEFA) ogłosiły kilka zmian na rok 2024 eChampions League. Turniej z pulą nagród w wysokości 280 000 $ został zmodyfikowany tak, aby pasował do ekosystemu EA Sports FC Pro i jest teraz dostępny wyłącznie dla klubów piłkarskich.

Turniej rozpocznie się od regionalnych turniejów FC Pro Leagues w lutym, marcu i kwietniu, gdzie drużyny będą chciały zakwalifikować się do fazy grupowej eChampions League. Pod wieloma względami jest to podobne do tego, jak działa fizyczny format Champions League, z tą różnicą, że teraz będzie również draft, w którym drużyny będą budować swoje drużyny i składy w grze w oparciu o ustalone wymagania.

Po ustaleniu fazy grupowej rywalizacja odbędzie się 11 i 12 maja, a utworzona zostanie drabinka pucharowa, w której 24 najlepszych graczy uda się do Londynu w dniach 18-19 maja, aby rywalizować w turnieju pucharowym, w którym najlepsza ósemka przejdzie do eCL Finals. Turniej Finals odbędzie się również 29 maja w Londynie, tuż przed finałami fizycznego turnieju, w którym będzie mogło wziąć udział ponad 1000 fanów.

EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.Wczytywanie następnej zawartości