Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Lisa: The Painful

Lisa: The Painful robi skok na konsole w lipcu z Definitive Edition

Postapokaliptyczne RPG inspirowane Earthbound powraca 18 lipca z pełną zawartością i kilkoma niespodziankami.

Co by było, gdybyś odkrył dziś tytuł niezależny, który przyniósłby ci tyle samo, co Undertale? Cóż, to może trochę przesadzone porównanie, ale prawda jest taka, że jesteśmy bardzo podekscytowani ogłoszeniem właśnie ogłoszonym przez małego wydawcę Serenity Forge, który wprowadza Lisa: The Painful na konsole (PlayStation, Xbox i Nintendo Switch), po 9 latach dostępnych dla graczy PC.

Lisa: The Painful

Lisa: The Painful to postapokaliptyczna gra RPG, w której wcielamy się w Brada, wojownika drogi poszukującego porwanej swojej adoptowanej córki Buddy'ego. Następnie wyrusza w przygodę wypełnioną niezapomnianymi postaciami i zabawnymi dialogami. Austin Jorgensen czasami wymieniał Earthbound jako jeden ze swoich głównych wpływów na Lisę, za wykorzystanie humoru w trudnych sytuacjach.

Jeśli nie wiedzieliście, że Lisa: The Painful teraz jest najlepszy moment, aby to zrobić, ponieważ edycja, która zostanie wydana, to Definitive Edition, która zawiera zarówno podstawową grę, jak i dodatek Lisa: The Joyful, a także kilka ulepszeń, takich jak 12 nowych języków, więcej dialogów i zadań oraz nowe moce od watażków, których pokonasz. Te ulepszenia pojawią się również na PC.

Lisa Definitive Edition zadebiutuje 18 lipca, a nowy zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

HQ
Lisa: The PainfulLisa: The Painful
Lisa: The Painful

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości