Polski
Gamereactor
wiadomości
Little Nightmares 3

Little Nightmares 3 został opóźniony do 2025 r.

Supermassive: "Jakość jest dla nas najwyższym priorytetem i wiemy, że czujesz to samo".

HQ

Tarsier Studios rozpoczęło serię Little Nightmares i opracowało dwie pierwsze gry - ale nie byli właścicielami franczyzy, a kiedy Embracer Group kupiło studio w 2019 roku, zakończyli rozwój Little Nightmares 2 i opuścili serię.

Supermassive Games dostąpił zaszczytu kontynuowania sagi Little Nightmares i obecnie pracuje nad Little Nightmares 3, którego premiera zaplanowana jest jeszcze w tym roku. A raczej była. Jak już domyśliliście się z nagłówka, gra została opóźniona do 2025 roku, bez wyjaśnienia, czy będzie to wczesne - co prawdopodobnie oznacza, że może to być do drugiej połowy.

Na oficjalnym koncie na Instagramie Supermassive Games mówi, że chcą zapewnić "jak najlepsze wrażenia z następnej odsłony serii", co oznacza, że nie będą w stanie ukończyć projektu w tym roku:

"Od czasu ogłoszenia Little Nightmares III na targach gamescom w zeszłym roku, byliśmy podekscytowani, widząc, jak nasza społeczność tętni ekscytacją i niecierpliwością. Zespoły Supermassive Games i Bandai Namco Europe ciężko pracowały, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z kolejnej odsłony serii. Nie możemy się doczekać, aż wrócicie do Nigdzie, ale chcemy mieć pewność, że zapewnimy grze opiekę i miłość, na jaką zasługuje. Jakość jest dla nas najwyższym priorytetem i wiemy, że Ty czujesz to samo.

Z tego powodu podjęliśmy decyzję o przesunięciu premiery gry na 2025 rok. Więcej informacji na temat Little Nightmares III podamy jeszcze tego lata, więc prosimy o wyrozumiałość i czekanie na dalsze aktualizacje. W międzyczasie chcielibyśmy podziękować za cierpliwość i nieustające wsparcie.

ŚPIJCIE SPOKOJNIE, MALEŃSTWA.

Tak długo, jak kończy się to dobrą grą, naprawdę nie mamy nic przeciwko, a ta jesień i tak wygląda absolutnie na ułożoną. Nie możemy się doczekać, aby usłyszeć więcej o Little Nightmares 3 tego lata, chociaż będziemy musieli poczekać około roku, aby w nią zagrać.

Little Nightmares 3

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości