Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Overwatch 2

London Spitfire wydaje oświadczenie po skandalu z niewłaściwym językiem

Zespół Overwatch League obiecuje, że zaangażuje swoich graczy w trening wrażliwości.

HQ

Drużyna London Spitfire Overwatch League została złapana w gorącej wodzie w ciągu ostatnich kilku dni, ponieważ niedawno wyciekło wideo VOD z meczów treningowych pokazało, że dwóch jej członków robi bardzo nieodpowiednie komentarze.

Zarówno Hadi "Hadi" Bleinagel, jak i niezapowiedziany gracz Roberta "Skairipy" Lupsy żartowali z gwałtu w meczu, a po tym incydencie Spitfire wydało oświadczenie o tym, jak zamierza rozwiązać tę sytuację.

Spitfire stwierdził: "Nie ma żadnych wymówek dla tego rodzaju zachowania. Nie odzwierciedla to przekonań organizacyjnych London Spitfire w żadnym kształcie ani formie. Chcielibyśmy przeprosić całą społeczność i obiecać współpracę z naszymi graczami, aby pomóc im się rozwijać, aby upewnić się, że to się nigdy więcej nie powtórzy.

Jeśli chodzi o to, w jaki sposób zapewni coś takiego, Spitfire podsumował: "Podejmujemy natychmiastowe działania w wyniku tych wydarzeń. Zaangażowani gracze wezmą udział w treningu wrażliwości prowadzonym przez profesjonalistę. "

Overwatch 2
Photo: Overwatch League

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości