Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Lords of the Fallen ogłasza dziś swoje ostateczne wyzwanie

Clash of Champions daje graczom szansę na pokonanie wszystkich bossów z rzędu.

HQ

Hexworks właśnie ogłosił wprowadzenie aktualizacji Clash of Champions. Darmowa zawartość dla wszystkich obecnych graczy Lords of the Fallen, dająca im dostęp do trybu boss rush jako części ostatecznego wyzwania gry.

Możesz zdecydować się na ponowne rozegranie pojedynczego bossa lub zmierzyć się z nimi wszystkimi po kolei w ramach Clash of Champions. Dostęp do Clash of Champions można uzyskać za pomocą znaczników Vestige w grze, gdzie zobaczysz walki z poszczególnymi bossami (oznaczone jako Echoes of Battle), podczas gdy Tygiel stawia szereg wyzwań, zmuszając cię do walki z wcześniej wybranymi bossami o dodatkowe nagrody.

Po aktualizacji Master of Fate, która ukazała się w zeszłym miesiącu, myśleliśmy, że skończyliśmy z nową zawartością przynajmniej na jakiś czas, ale wygląda na to, że Hexworks miał inne plany. Ta aktualizacja zbiega się również z premierą gry w Game Pass.

Lords of the Fallen

Powiązane teksty

Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości