Polski
Gamereactor
esport
F1 22

Lucas Blakeley rozpoczyna sezon e-sportowy F1 2022 zwycięstwami

Tego wieczoru będzie celował w trzecią.

HQ

Sezon 2022 F1 Esports Series rozpoczął się kilka dni temu i od tego czasu mieliśmy dwa oficjalne wyścigi, a trzeci zaplanowano na dzisiejszy wieczór. Ale ponieważ turniej już się rozpoczął, warto spojrzeć na pierwsze dwa Grand Prix sezonu i kto wyszedł zwycięsko.

A dla Bahrajnu i Imoli nie ma wiele do dodania poza Tym, że Lucas Blakeley z McLaren Shadow okazał się kierowcą do pokonania, ponieważ jest zwycięzcą obu wyścigów. Jeśli chodzi o to, kto stawał na podium w każdym wyścigu, w Bahrajnie Jarno Opmeer z Mercedesa zajął drugie miejsce, a drugi kierowca McLarena Bari Boroumand zajął trzecie miejsce. W Imoli, oprócz Blakeleya, to duet Red Bulla Marcel Kiefer i Frede Rasmussen zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Późnym wieczorem odbędzie się trzeci wyścig sezonu, który przeniesie się na Silverstone, gdzie Blakeley będzie chciał przejść do historii, stając się pierwszym kierowcą F1 Esports, który wygrał trzy wyścigi z rzędu. Złap akcję, gdy zaczyna się o 18:30 BST / 19:30 CEST tutaj.

F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości