Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

M80 wkracza w nową erę Rainbow Six: Siege ze zaktualizowanym składem

Po powrocie drużyna będzie rywalizować w lidze północnoamerykańskiej.

HQ

Po nieudanym występie na Six Invitational w lutym, organizacja e-sportowa M80 ogłosiła gruntowne zmiany w swojej drużynie Rainbow Six: Siege, w wyniku których różni członkowie odeszli lub zostali przeniesieni do innych drużyn. Teraz, mając na uwadze te zmiany, M80 ujawniło swój zaktualizowany i w większości świeży skład.

Dołączając do jedynego członka, który przeżył rzeź, Williama "Spoita" Löfstedta, skład został wzmocniony o Bena "CTZN" McMillana, Adama "nudla" Hryceniaka i Gabriela "cameram4n" Hespanhola, a także Leonardo "Kyno" Figueiredo, który został awansowany z ławki.

Jeśli chodzi o zmiany organizacyjne, Pedro "Pedro" Fernandes awansował z analityka na asystenta trenera, Igor "Vivas" Vivas awansował z roli trenera na głównego trenera, a Matheus "Budega" Figueiredo został przeniesiony z trenera na trenera strategicznego.

Zobaczymy, czy te zmiany okażą się lepsze, gdy zespół powróci do akcji w North American League w nadchodzących tygodniach.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości