Polski
Gamereactor
wiadomości
Madame Web

Madame Web Aktorka obwinia "kulturę internetową" za słabe oceny filmu

Emma Roberts uważa, że gdybyśmy potraktowali ten film trochę poważniej, bawilibyśmy się lepiej.

HQ

Sony uparcie kontynuuje rozbudowę swojego własnego małego Spider-verse równolegle z (znacznie bardziej udanym uniwersum superbohaterów Marvela).

Madame Web nie poradził sobie zbyt dobrze, zdobywając miano jednej z największych klap roku, za co jeden z aktorów filmu obwinia teraz "kulturę internetową".

Według Emmy Roberts, filmMadame Web otrzymałby znacznie lepsze oceny, gdyby nie wszyscy ludzie w sieci, którzy naśmiewają się z (wielu) niedociągnięć filmu.

W rozmowie z Variety aktorka powiedziała:

"Osobiście bardzo mi się podobało Madame Web. Film bardzo mi się podobał. Uważam, że wszyscy w nim byli świetni. Reżyser, S.J. Clarkson, moim zdaniem wykonał niesamowitą robotę. To ona jest powodem, dla którego chciałem zrobić ten film. Gdyby nie kultura internetowa i robienie wszystkiego z żartu, myślę, że odbiór byłby inny. I to jest to, co mnie denerwuje w wielu rzeczach, nawet tych, które zrobiłem, to to, że ludzie po prostu robią teraz taki żart ze wszystkiego".

Dakota Johnson, która zagrała w filmie u boku Emmy Roberts, nie zgadza się jednak z poglądami swojej koleżanki i wcześniej bardzo otwarcie mówiła o tym, że Madame Web i superbohaterowie w ogóle jej nie pasują, a jej doświadczenia z kręcenia były bardzo negatywne.

Co sądzisz o krytyce Madame Web, czy była uzasadniona, czy też Emma Roberts ma rację w tym, co mówi?

Madame Web

Powiązane teksty

Madame Web

Madame Web

RECENZJA FILMU. Przez Ben Lyons

Najnowszy film o superbohaterach Sony jest kiepski w najlepszych czasach. To wszystko, co można powiedzieć.Wczytywanie następnej zawartości