Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Mamy w rękach Alienware x14

W ramach najnowszego odcinka Quick Look bawiliśmy się laptopem.

HQ

W ramach najnowszej partii Quick Looks mamy rękawice na zupełnie nowym laptopie do gier Alienware x14, który jest nazywany najcieńszym na świecie 14-calowym laptopem do gier.

Wyposażony w potwór 80 Wh akumulator zapewniający mnóstwo czasu gry i użytkowania bez konieczności podłączania do sieci w celu doładowania, a także oferujący rozwiązanie chłodzenia Cryo-tech firmy Alienware, aby zapewnić, że urządzenie zachowuje zdrową temperaturę pod maksymalnym obciążeniem, ten laptop jest idealny dla tych, którzy szukają laptopa do gier, ale są świadomi rozmiaru i wagi urządzenia.

Aby sprawdzić, czy ten laptop jest dla Ciebie, koniecznie sprawdź najnowszy odcinek Quick Look, w którym nasz własny Magnus daje kilka krótkich przemyśleń i kilka pomocnych faktów na temat systemu.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości