Polski
Gamereactor
wiadomości
Lords of the Fallen

Mapa drogowa darmowej zawartości Lords of the Fallen przedstawia bardzo pracowity koniec 2023 roku

Hexworks ma wiele w zanadrzu dla gry, zanim dotrzemy do Nowego Roku.

HQ

Jeśli desperacko szukaliście więcej wątków fabularnych w Lords of the Fallen, a może liczyliście na rozszerzenie ekwipunku, Hexworks jest obecnie w trakcie organizowania wielu z nich. Deweloper opublikował swoją mapę drogową darmowej zawartości na resztę 2023 roku, która przedstawia bieżące cotygodniowe ulepszenia oraz różne inne funkcje i dodatki, które są w fazie rozwoju.

Obejmuje to nowe zestawy zbroi i zadania, nowe zaklęcia, większy ekwipunek, opcje przypisywania gamepada, dalsze modyfikatory, dodatkowe balansowanie, a także tryb Nowej Gry+, który jest w drodze.

Nie ma ustalonej daty wielu z tych nadchodzących dodatków, ale powiedziano nam, że mapa drogowa, którą możesz zobaczyć poniżej, dotyczy wyłącznie reszty 2023 roku, co oznacza, że możemy spodziewać się tych funkcji w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Lords of the Fallen

Powiązane teksty

0
Lords of the FallenScore

Lords of the Fallen

RECENZJA. Przez Kieran Harris

Hexworks zrestartował swoją grę RPG akcji podobną do Soulsów, a my spędziliśmy ostatni tydzień na eksploracji jej równoległych światów i stawianiu czoła wszelkiego rodzaju trudnym wrogom.Wczytywanie następnej zawartości