Polski
Gamereactor
wiadomości
Marvel Rivals

Marvel Rivals Podgląd kontraktu poprosił graczy, aby nie wygłaszali negatywnych oświadczeń

Szybko znaleziono klauzulę o zakazie dyskredytowania i od tego czasu NetEase wycofał się z niej.

HQ

To nie jest dobry znak, gdy nadchodzący Marvel Rivals w stylu Overwatch już znalazł się w gorącej wodzie kąpany, prosząc swoich graczy i twórców treści, aby nie mówili o grze w negatywnym świetle. W warunkach korzystania z usługi, które gracze otrzymali w swojej wersji zapoznawczej, mogli znaleźć następującą klauzulę:

"Zakaz dyskredytowania: Twórca treści zobowiązuje się nie wygłaszać żadnych publicznych oświadczeń ani nie angażować się w dyskusje, które szkodzą reputacji gry. Obejmuje to między innymi:

a. Publikowanie obraźliwych lub satyrycznych komentarzy na temat materiałów związanych z grami, takich jak funkcje gry, postacie lub muzyka.

b. Angażowanie się w złośliwe porównania z konkurencją lub umniejszanie rozgrywki lub różnic między "Marvel Rivals " lub dostarczanie subiektywnych negatywnych recenzji gry".

Podobno nawet satyra wciągnie cię w gorące wody. Po tym, jak zostało to publicznie ujawnione przez streamera Seagull, NetEase wycofał się z klauzuli, wydając następujące przeprosiny (dzięki, PCGamesN).

"Zdajemy sobie sprawę, że w zobowiązaniu do udostępniania treści niedyskredytujących znajdują się niewłaściwe i wprowadzające w błąd sformułowania. Serdecznie przepraszamy za nieporozumienia i nieprzyjemne doświadczenia!"

Marvel Rivals

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości