Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Marvel's Spider-Man 2

Marvel's Spider-Man 2 nie będzie miał trybu współpracy

Zobaczymy więc, jak Peter Parker i Miles Morales są wybitnymi postaciami w oczekiwanej grze na wyłączność na PlayStation 5.

HQ

Insomniac Games prawie nic nie powiedziało o Marvel's Spider-Man 2 od czasu ogłoszenia gry w ostatnim PlayStation Showcase w 2021 roku, więc fani studiowali zwiastun, aby spekulować na temat tego, co nas czeka. Jedną z najpopularniejszych teorii było to, że gra będzie miała jakąś rozgrywkę kooperacyjną ze względu na skupienie się na Peterze Parkerze i Milesie Moralesie, którzy są razem. Deweloperzy są tym zmęczeni i postanowili po raz kolejny zmiażdżyć te plotki i spekulacje.

Ponieważ oficjalny Twitter Insomniac powtórzył, co następuje, gdy ktoś zapytał, czy Marvel's Spider-Man 2 będzie grą kooperacyjną:

"Nie! To epicka przygoda dla jednego gracza!"

Ta ostatnia część jest dokładnie tym samym sformułowaniem, którego używali, gdy gra została ogłoszona. Prawdopodobnie będzie to jednak ostatni raz, kiedy będą musieli to powiedzieć, ponieważ Marvel's Spider-Man 2 pokaże nam sporo rozgrywki w jutrzejszym PlayStation Showcase.

Marvel's Spider-Man 2
Ze Spider-Man: Miles Morales.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości