Polski
Gamereactor
wiadomości
Enotria: The Last Song

Maski są prawdziwymi gwiazdami w Enotria: The Last Song

To nie tylko świetny modny dodatek.

Enotria: The Last Song wygląda na bardzo ciekawego Soulslike'a. Gra opiera się na włoskim folklorze, a duża część jej świata i mechaniki opiera się na maskach, które nosisz. Pokonaj wrogów, aby zdobyć różne maski, z których każda ma swoje unikalne korzyści.

Rozmawiając z Edoardo Basile, menedżerem ds. rozwoju biznesu w Jymma Games, rozmawialiśmy o tym, jak maski kształtują się, aby stać się prawdziwym bohaterem gry. "Myślę, że to jest coś, co wyróżnia tę grę na tle innych gier typu Souls" – powiedział. "To nasza wyjątkowa zaleta pod względem rozgrywki. Jest to wyjątkowy zwrot, który chcieliśmy nadać grze, nie tylko dlatego, że chcieliśmy odróżnić się od wszystkich klasycznych Souls-ów, ale także dlatego, że chcieliśmy, aby gra była bardziej dostępna dla szerszej publiczności i czujemy, że chcemy zachować organiczny poziom trudności, to bardzo ważne, ponieważ jest to filar gatunku. Chcemy szanować zapalonych graczy".

Maski w grze zasadniczo działają jako przewodnik po tym, jak łatwe lub trudne ma być twoje doświadczenie. "To musi być trudna gra, ale jednocześnie chcieliśmy, aby była bardziej przystępna, a sposób, w jaki wymyśliliśmy, jak to zrobić, to dać ludziom, użytkownikom więcej narzędzi do ich dyspozycji, aby w zasadzie stawić czoła każdej sytuacji i być zawsze gotowym na wszystko, co może się wydarzyć. Muszą być po prostu mądrzejsi".

Tak więc, jeśli chcesz, aby walka była nieco mniej wymagająca, będziesz musiał pomyśleć o tym, jak wyposażyć się w Enotria: The Last Song. Sprawdź nasz pełny wywiad poniżej:

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości