Polski
Gamereactor
wiadomości
Football Manager 2023

Mason Greenwood powróci do Football Managera

Były gracz Manchesteru United był przedmiotem różnych dochodzeń po oskarżeniach o gwałt i napaść.

HQ

Jeśli śledzisz świat piłki nożnej, będziesz wiedział, że niegdyś wielki Manchester United jest teraz prawie pośmiewiskiem, gdy patrzysz na najlepsze kluby na świecie. Zespół konsekwentnie zajmuje się kwestiami własnościowymi, ma wydatki netto, które są na dachu, gra w piłkę nożną, która jest niezwykle trudna do oglądania, i ma wiele powiązań z graczami, którzy stoją w obliczu dochodzeń w sprawie zarzutów o przemoc domową i nie tylko. Ostatnie kontrowersje dotyczą Brazylijczyka Anthony'ego, ale wcześniej był to Mason Greenwood z Anglii, który został zawieszony w Manchester United i profesjonalnym futbolu na początku zeszłego roku, gdy pojawiły się zarzuty gwałtu, napaści i przymusowej kontroli.

Zawieszenie oznaczało, że Greenwood został wycofany z szeregu gier wideo o piłce nożnej, w tym FIFA, Football Manager i eFootball, ale sportowiec wraca do tego pierwszego. Jak donosi The Athletic, Greenwood wkrótce wróci do Football Manager, a jeśli chodzi o powód, dla którego wrócił teraz, deweloper Sports Interactive stwierdził:

"Zawodnicy lub działacze odbywający bezterminowe zawieszenie w piłce nożnej, z jakiegokolwiek powodu, są usuwani z Football Managera przy pierwszej okazji.

"Gdy zawieszenia lub ograniczenia gry zostaną zniesione, gracz lub urzędnik zostanie przywrócony do gry podczas następnej zaplanowanej aktualizacji."

Nie wspomniano o tym, czy Greenwood wróci do FIFA / EA Sports FC lub eFootball w najbliższym czasie, ale ponieważ gracz ponownie rywalizuje (dla Getafe w dzisiejszych czasach), nie byłoby zaskoczeniem, gdyby wrócił na cyfrowe boisko, zwłaszcza, że zarzuty karne przeciwko Greenwoodowi zostały wycofane, ponieważ kluczowi świadkowie wycofali się ze sprawy.

Football Manager 2023

Powiązane teksty

0
Football Manager 2023Score

Football Manager 2023

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Gra Football Manager na ten rok jest już dostępna, a my spędziliśmy już kilka godzin w najnowszym tytule symulacyjnym Sports Interactive.Wczytywanie następnej zawartości