Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Max Verstappen ma w swoim prywatnym odrzutowcu symulator wyścigowy

Grind nigdy się nie kończy.

HQ

Bycie mistrzem świata Formula 1 wymaga wiele poświęcenia i ciężkiej pracy, tym bardziej, aby być mistrzem świata jeden po drugim, tak jak Max Verstappen. W tym celu opublikowano nowy raport Sport1, który stwierdza, że Verstappen dostosował nawet swój prywatny odrzutowiec, aby zawierał symulator wyścigowy, wszystko po to, aby mógł ćwiczyć podczas podróży po całym świecie.

Pochodzi to z cytatu z Red Bull's szefa programu kierowcy Helmut Marko, który stwierdził: "Miał nawet swój prywatny samolot przerobiony, aby mógł latać symulatorem w powietrzu w przyszłości. Ale to też dobrze, bo Max potrzebuje tego odwrócenia uwagi. W każdym razie nie zaszkodziło mu to, jeśli chodzi o jego dwa tytuły.

Bez wątpienia przydaje się to w przygotowaniach do weekendu Grand Prix, ale także dlatego, że Verstappen jest dość znaczącą postacią w konkurencyjnej przestrzeni wyścigów simowych i bez wątpienia lubi zegar w ciągu kilku godzin podczas latania po całym świecie.

Max Verstappen ma w swoim prywatnym odrzutowcu symulator wyścigowy
To jest reklama:


Wczytywanie następnej zawartości