Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
F1 22

McLaren ogłosił skład kierowców na sezon 2022 F1 Esports Series

Lucas Blakeley przyjdzie do zespołu, a Bari Boroumand pozostanie w organizacji.

HQ

McLaren ogłosił załogę osób, które będą ścigać się pod sztandarem e-sportowym Shadow w sezonie 2022 F1 Esports Series. Wracając z sezonu 2021, Bari Baroumand powróci do zespołu w tym sezonie, po imponującej kampanii o piąte miejsce rok temu. Ale jeśli chodzi o nowe gwiazdy, jest kilka do omówienia.

Zajmujący trzecie miejsce Lucas Blakeley opuści Aston Martin i dołączy do McLarena w tym roku, a następnie, aby dodać do tego, absolwent Shadow Academy Wilson Hughes również będzie częścią tego składu.

Z nową załogą kierowców, McLaren będzie chciał poprawić swój szósty wynik w klasyfikacji generalnej w zeszłym roku, kiedy sezon 2022 rozpocznie się w przyszłym tygodniu 14 września, Wraz z Grand Prix Bahrajnu.

F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości