Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Metal Gear Solid 3 i Marathon również potwierdzone na Xbox

Marathon oferuje rozgrywkę międzyplatformową między komputerami, PlayStation i Xbox.

HQ

Dwie z największych niespodzianek podczas dzisiejszej prezentacji Sony na PlayStation to ogłoszenie Metal Gear Solid 3: Snake Eater Remake i Maratonu Bungie. Można sobie wyobrazić, że oba są ekskluzywne dla konsoli PlayStation, ponieważ zostały ujawnione podczas wydarzenia Sony, przy czym Metal Gear jest klasyczną serią PlayStation, a Bungie jest własnością Sony.

Okazuje się jednak, że tak nie jest, ponieważ oba tytuły zostały wkrótce po potwierdzeniu wydarzenia również na Xbox, co oznacza, że więcej graczy dołączy do zabawy (Maraton ma również cross-play). Żadna z tych dwóch gier nie ma jednak daty premiery, a wykształcone przypuszczenie byłoby takie, że są one prawdopodobnie dość odległe.

Sprawdź poniższy tweet, aby zobaczyć, które gry z prezentacji PlayStation ostatecznie pojawią się również na Xbox.

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości