Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Metal Gear Solid Δ występuje w oryginalnej obsadzie głosowej

Ale to bez wpływu Kojimy.

HQ

Mimo że wszyscy wiedzieliśmy o Metal Gear Solid Δ: Snake Eater przed wczorajszym ogłoszeniem, zawsze miło jest uzyskać solidne potwierdzenie. Chociaż z pewnością wydaje się, że jest to naprawdę dobrze zrobiony remake z dodatkowym wszystkim, wielu wciąż zastanawiało się, czy oryginalna obsada powróci, aby powtórzyć swoje role - i okazuje się, że tak się stanie.

Sami Konami piszą, że "w remake'u wystąpią oryginalne postacie głosowe", co oznacza, że David Hayter powróci jako nagi Snake, a Suzetta Miñet ponownie zagra EVA. Coś, co nie zmniejsza naszego hype'u wokół tego już bardzo obiecującego projektu.

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater nie ma jeszcze daty premiery, ani nawet roku premiery, ale został potwierdzony na PC, Playstation 5 i Xbox Series S / X.

Metal Gear Solid Δ: Snake Eater

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości