Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Microsoft mógł drażnić Elden Ring nadchodzącego Game Pass

Byłby to jeden z największych dodatków do usługi subskrypcji.

HQ

Xbox Game Pass to obecnie jedna z najlepszych okazji w grach, jeśli chcesz po prostu sprawdzić wiele rzeczy bez angażowania się w pełny zakup, a widzieliśmy kilka dużych tytułów lądujących w usłudze, takich jak Exoprimal, Grand Theft Auto V i wiele innych z wydaniami w drodze, takimi jak Starfield.

Jednak kolejne wielkie nazwisko może pojawić się w usłudze subskrypcji w postaci Elden Ring, przynajmniej tak sądzą niektórzy ludzie po tym, jak rzekoma dokuczliwość została opublikowana przez Sarah Bond, wiceprezes Xbox ds. Doświadczenia i ekosystemu twórców gier.

Bond opublikował na Twitterze emoji starego mężczyzny plus pierścionek, który później potwierdziła, że jest drażnieniem Elden Ring. Nie musi to oznaczać, że gra pojawi się w Game Pass, ale oznaczałoby to pierwszy tytuł FromSoftware, który będzie dostępny w usłudze.

Biorąc pod uwagę, że Elden Ring jest jedną z najbardziej udanych gier 2022 roku i najnowszej pamięci, byłby to ogromny dodatek do usługi. Myślicie, że wyląduje na Game Pass?

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości