Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Microsoft obiecuje więcej Call of Duty ofert bez wyłączności w nadchodzących tygodniach

Gigant technologiczny robi wszystko, aby uzyskać zatwierdzenie przejęcia Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów.

HQ

Kontynuując poprzednią umowę między Microsoftem a Nintendo, która obiecywała, że jeśli planowane przejęcie Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów zostanie zatwierdzone i przejdzie, Call of Duty pojawi się na platformach Nintendo przez następne dziesięć lat, nowy raport ujawnił, że jeszcze więcej transakcji tego rodzaju jest w drodze.

W ramach starań Microsoftu o sfinalizowanie transakcji i ostatnich przeszkód, które stwarza kilka pozostałych organizacji handlowych (takich jak brytyjski Competition and Markets Authority), Wall Street Journal stwierdza, że oczekuje się, że Microsoft osiągnie kolejne umowy w nadchodzących tygodniach.

Rozmawiając konkretnie z WSJ na ten temat, prezes Microsoftu Brad Smith stwierdził po prostu: "więcej nastąpi".

Nie ma wzmianki o tym, z kim te umowy zostaną podpisane, a biorąc pod uwagę, że Sony i PlayStation wydają się robić wszystko, co w ich mocy, aby zatrzymać umowę, prawdopodobnie nie będzie z nimi. Ale tak czy inaczej, z kim chciałbyś, aby Microsoft podpisał dużą umowę o braku wyłączności Call of Duty?

Microsoft obiecuje więcej Call of Duty ofert bez wyłączności w nadchodzących tygodniach


Wczytywanie następnej zawartości