Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Genshin Impact

Microsoft szuka własnej gry podobnej do Genshin Impact

Microsoft zatrudnił zespół do zbadania Chin w poszukiwaniu kolejnego wielkiego hitu.

HQ

Genshin Impact był hitem od czasu jego wydania, a Microsoft nie przegapił, ile pieniędzy zarobił. Więc teraz szukają w Chinach następnego dużego sprzedawcy. W rzeczywistości, według Reutersa, Microsoft zatrudnił zespół do rozpoznania kraju zarówno wśród dużych, jak i małych programistów. To jest próba dogonienia Sony.

Sony z pewnością nie posiada Genshin Impact, ale pomogli miHoYo we wczesnej fazie rozwoju i dlatego gra jest dostępna na PlayStation 4 i 5. A Microsoft żałuje teraz, że nie odebrał Genshina, który sześć miesięcy temu przyciągnął 3 miliardy dolarów na urządzenia mobilne, kiedy faktycznie prowadzili rozmowy z programistami. Nie zawarto jednak żadnej umowy, a Sony było w stanie wkroczyć zamiast tego.

"Odebranie Genshin Impact przyniosło Sony dużo pieniędzy" - powiedziało Reuterowi źródło.

Genshin Impact

Powiązane teksty

0
Poznajcie Aloy w wersji Genshin Impact

Poznajcie Aloy w wersji Genshin Impact

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Podczas Opening Night Live w końcu zobaczyliśmy więcej przesłodkiej wersji Aloy z Genshin. Bohaterka Horizon: Zero Dawn pojawi się w wersjach gry na PlayStation 1...Wczytywanie następnej zawartości