Polski
Gamereactor
wiadomości
Diablo IV

Microsoft: "Xbox szybko stał się platformą numer jeden dla graczy Diablo 4"

Uruchomienie gry w Game Pass oczywiście bardzo pomogło w popularności.

HQ

Minęło około sześciu miesięcy, odkąd Microsoft w końcu kupił Activision Blizzard prawie dwa lata po tym, jak początkowo ogłosili, że zamierzają to zrobić. Od tego czasu my, jako gracze, nie zauważyliśmy zbyt wiele z przejęcia, ale pod koniec zeszłego miesiąca nagle pojawił się pierwszy namacalny dowód.

Jak wcześniej informowaliśmy, Diablo IV został wydany w usłudze subskrypcji Microsoftu 28 marca, zapoczątkowując nową erę Game Pass z grami Activision Blizzard. I najwyraźniej było to bardzo oczekiwane, ponieważ już po tygodniu konsole Xbox nagle stały się największym formatem gry. Zostało to ujawnione w wewnętrznym liście od szefowej Xboksa, Sarah Bond, w którym pisze:

"Integrujemy tytuły Activision Blizzard King z naszymi usługami. Wprowadziliśmy Diablo 4 do Game Pass, a Xbox szybko stał się platformą numer jeden dla graczy Diablo 4.

Chociaż nikt nie myślał inaczej, sformułowanie wskazuje również, że w usłudze pojawi się znacznie więcej tytułów Activision Blizzard, ale które z nich i kiedy się pojawią (i czy obejmuje to tegoroczne Call of Duty w dniu premiery) dopiero się okaże.

Diablo IV

Dzięki, Windows Central.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości