Polski
Gamereactor
wiadomości
Vreski FPS

Mieszanka Max Payne i Hotline Miami staje się FPS w fajnym materiale z rozgrywki

Twórcy The Hong Kong Massacre pokazują więcej ze swojej kolejnej gry i wygląda to bardzo obiecująco.

Rok 2019 był całkiem niezłym rokiem dla gier. Otrzymaliśmy na to wyraźną wskazówkę, gdy zarówno Kingdom Hearts III, jak i Resident Evil 2 miały premierę w styczniu, więc jest to niestety całkiem zrozumiałe, jeśli nigdy nie słyszeliście o The Hong Kong Massacre. Szkoda, bo podoba mi się ta gra, mimo że jest bardzo powtarzalna. To wizualna uczta, która spełnia marzenie o przejściu sekwencji lobby Matrixa i wygląda na to, że szwedzcy deweloperzy są gotowi przenieść to na wyższy poziom w swojej następnej grze.

Vreski podzielił się większą ilością rozgrywki z niezatytułowanej strzelanki pierwszoosobowej, nad którą pracowali przez ostatnie kilka lat, i jasne jest, że studio opiera się na najlepszych częściach The Hong Kong Massacre, jednocześnie zmieniając perspektywę. Mówimy o zniszczalnym otoczeniu, dwóch broniach i skakaniu w zwolnionym tempie podczas strzelania do złoczyńców.

Zła wiadomość jest taka, że duet wciąż nie jest gotowy, aby dać nam mgliste okna premiery gry, więc wygląda na to, że będą podążać za tradycją, nie mówiąc nic, dopóki premiera nie będzie bardzo blisko.

HQ
Vreski FPS

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości