Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo: The Master Chief Collection

Mikrotransakcje wydają się być w drodze do Halo: The Master Chief Collection

Będzie to "opcjonalna, addytywna alternatywa" dla każdego, kto chce pominąć grind.

HQ

343 Industries testuje wewnętrznie pomysł zakupu Spartan Points w Halo: The Master Chief Collection. Pomysł wywodzi się z wcześniej używanych punktów sezonowych, które były powiązane z sezonowymi aktualizacjami, z których korzystała gra i których już nie robi ze względu na decyzję o odejściu od samych sezonów.

Zauważono na niedawnym blogu Halo Waypoint, że Spartan Points będą dla graczy sposobami na zdobywanie przedmiotów kosmetycznych, które wcześniej były powiązane z punktami sezonowymi, i będą zdobywane albo przez ukończenie wyzwań w grze, albo raczej przez bezpośrednie zakupienie ich za prawdziwe pieniądze.

"Dla graczy, którzy są nowicjuszami w MCK lub którzy mogą nie poświęcić zbyt wiele czasu na odblokowanie przedmiotów podczas sezonowych aktualizacji, lub są po prostu kompletatorami, którzy chcą złapać ostatnie zaległe przedmioty, których potrzebują, wewnętrznie badamy potencjalną nową funkcję na przyszłość w postaci kupowanych Spartan Points."

343 Industries kontynuuje to stwierdzenie, potwierdzając kilka razy, że będzie to "opcjonalna, addytywna alternatywa" dla graczy, którzy "chcą wyprzedzić (lub pominąć) grind". Jeśli chodzi o to, jak będzie to obsługiwane w grze i cena, po której Spartan Points będzie sprzedawać, pozostaje tajemnicą, ponieważ 343 po prostu podpisuje się, mówiąc, że więcej informacji na temat tej funkcji pojawi się w przyszłości.

Halo: The Master Chief Collection

Powiązane teksty

0
Serial Halo traci showrunnera

Serial Halo traci showrunnera

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Po kilku próbach porządnej filmizacji Halo Paramount w końcu udało się stworzyć wysokobudżetowy serial telewizyjny, który wystartuje początkiem przyszłego roku w...Wczytywanie następnej zawartości