Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Miyazaki nie ma nic przeciwko, jeśli użyjesz bezproblemowego moda kooperacji Elden Ring

W rzeczywistości skłoniło go to do zastanowienia się nad włączeniem tego pomysłu do przyszłych gier.

HQ

W Elden Ring standardowa funkcjonalność kooperacji jest nieco zepsuta. Fakt, że nie możesz bezproblemowo wędrować ze znajomymi w grze podstawowej, może być frustrujący, więc dobrze, że istnieje mod, który to ominie.

W rozmowie z PC Gamer, Hidetaka Miyazaki powiedział, że mod nie jest czymś, czemu sprzeciwia się zespół FromSoftware. "Zdecydowanie nie jest to coś, czemu aktywnie się sprzeciwiamy lub chcemy bagatelizować, chcąc przejść przez cały mecz razem" – powiedział. "Jeśli chodzi o to, gdzie byliśmy z Elden Ring, to po prostu chcieliśmy mieć bardziej luźny, swobodny styl – wpadnij, pokonaj bossa, odpadnij. Nie nakłada to żadnych ograniczeń technicznych na gracza, po prostu pozwala mu się skupić, a następnie przejść dalej, że tak powiem".

Pomysł ten mógł jednak zasiać ziarno bardziej płynnej kooperacji w przyszłości. "Nie chcę przez to powiedzieć, że nie rozważymy innych sposobów, takich jak ty i twój znajomy, grając od początku do końca, w pełnym trybie współpracy" – powiedział Miyazaki. "Nie chcę przez to powiedzieć, że nie będziemy brać pod uwagę takich pomysłów w naszych przyszłych grach".

Czy chcielibyście zobaczyć lepszą funkcjonalność kooperacji w przyszłych grach z serii Soulsborne?

Elden Ring

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości