Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
MLB The Show 23

MLB The Show 23 ogłoszono i uruchomiono w marcu

Gwiazda Miami Marlins, Jazz Chisholm Jr, została potwierdzona jako sportowiec z okładki, a gra zostanie dołączona do Game Pass od pierwszego dnia.

HQ

MLB The Show 23 został ogłoszony w poniedziałek późnym wieczorem i otrzymaliśmy dość masywną informację, w tym datę premiery, sportowca z okładki, potwierdzenie Game Pass i wiele innych. Zacznijmy od tego, kiedy zagramy w grę, czyli 28 marca. Potwierdzone formaty to PlayStation 4/5, Switch, Xbox One i Xbox Series S/X - i przyjemnie, wszystkie obsługują cross-save'y.

Zaszczyt bycia gwiazdą okładki jest przyznawany zawodnikowi Miami Marlins Jazzowi Chisholmowi Jr., co zdecydowanie wydaje się dobrym wyborem, biorąc pod uwagę jego ostatni sezon. Wreszcie, na Xbox Wire potwierdzono również, że MLB The Show 23 zostanie dołączona do Game Pass od pierwszego dnia (podobnie jak dwie poprzednie instalacje).

MLB The Show 23

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości