Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Mighty Doom

Mobilna strzelanka akcji Mighty Doom w pełni pojawi się w przyszłym miesiącu

Wstępne rejestracje są już otwarte.

Bethesda wyznaczyła datę premiery strzelanki akcji z widokiem z góry na urządzenia mobilne, Mighty Doom. Tytuł, który pojawi się w przyszłym miesiącu, po poprzedniej miękkiej premierze kilka lat temu, postawi przed graczami zadanie poprowadzenia Mini Slayer, gdy rozdziera i rozdziera hordy demonów, które są opisywane jako "uroczo brutalne".

Darmowa gra pojawi się zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, a także będzie zawierać wymagające starcia z bossami, a nawet kultowe poziomy, wszystkie osadzone w "animowanym wszechświecie Doom" inspirowanym zabawkami kolekcjonerskimi Doom Eternal's.

Mighty Doom zostanie oficjalnie wydany 21 marca 2023 r., ale jest już otwarty dla każdego, kto chce wstępnie zarejestrować się do gry. Należy również powiedzieć, że jeśli pobierzesz grę i zagrasz w nią między premierą a 20 kwietnia, zostaniesz nagrodzony Mini Slayer's Pack, który zawiera skórkę Baron of Hell Cannon, skórkę Cacodemon Rocket Launcher, trzy Equipment Keys, jeden Weapon Key i 80 waluty premium, Crystals.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun gry.

HQ
Mighty Doom

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości