Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Mod Konwergencja Elden Ring dodaje setki nowych zaklęć

The Convergence został spopularyzowany przez wersję Dark Souls 3.

HQ

Konwergencja Elden Ring weszła w publiczną wersję alfa, dodając setki nowych zaklęć do gry, a także mnóstwo innej zawartości, dzięki której wrażenia z gry w Krainach Pomiędzy poczują się świeżo.

Dodano 360 nowych zaklęć, a także nowych bossów, broń i kilka dodatkowych funkcji poprawiających jakość życia, takich jak zdobycie Torrenta od samego początku wraz z zestawem rzemieślniczym i Flask of Wondrous Physick.

Zmieni się również twój ogólny postęp i zamiast potrzebować medalionów z podnoszenia, aby uzyskać dostęp do Kuźni Gigantów, będziesz musiał pokonać niektórych bossów, aby spalić Erdtree. Oznacza to, że będziesz walczyć z Malekithem wcześniej niż zwykle, więc przygotuj się na to.

Sprawdź pełną listę zmian tutaj.

Elden Ring

Powiązane teksty

0
Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości