Polski
Gamereactor
wiadomości
Marvel's Spider-Man 2

Model twarzy Mary Jane z gier o Spider-Manie mówi, że fani ją nękają

"Przyszedłem dziś rano do pracy i od razu poczułem się niepewnie i nieswojo".

HQ

Jak wielu z was zapewne wie, Laura Bailey jest aktorką głosową, która ożywiła Mary Jane w powszechnie chwalonych grach Insomniac Spider-Man. Ale rzeczywista twarz postaci to w rzeczywistości była modelka Stephanie Tyler Jones.

I chociaż jest dumna ze swojej wersji Mary Jane, sława nie była dla niej do końca pozytywna, ponieważ niektórzy ludzie (jak zwykle) się o kilka kroków za daleko. W poście na Instagram Stories (zrzut ekranu poniżej, ponieważ Stories są usuwane po dniu), wyjaśnia, że ludzie próbują skontaktować się z nią w sprawie Spider-Mana nawet w jej nowej pracy, pracując z pielęgnacją skóry, wykazując tendencje podobne do stalkerów:

"Drodzy fani Spider-Mana,

Doceniam miłość do mojej roli w grach o Spider-Manie i pozytywną reakcję na moją wersję MJ przez lata. Jednak nie jestem już aktywnym aktorem ani modelem na przesłuchaniach. Sesje, które teraz robię, są wyłącznie kreatywnym ujściem dla mnie i sposobem na współpracę z przyjaciółmi, których kocham. W weekend niektórzy zwolennicy przekroczyli granice. Jeden z nich posunął się nawet do tego, że zadzwonił do mojego miejsca pracy i zostawił wiele wiadomości głosowych, chcąc ze mną porozmawiać i prosząc o oddzwonienie, co jest niedopuszczalne i uważane za prześladowanie. Moja strona o pielęgnacji skóry nie jest dla fanów Spider-Mana czy MJ'a. Najważniejsze jest to, że przyszedłem do pracy dziś rano i od razu poczułem się niepewnie i nieswojo, słysząc te wiadomości głosowe. Proszę uszanować to, że jestem istotą ludzką próbującą zarabiać na życie tak jak Ty i uprzejmie proszę o nieprzekraczanie granic. Wiadomości nie będą odpowiadane, zablokuję Cię, jeśli sprawisz, że poczuję się niekomfortowo i możesz przestać mnie obserwować, jeśli Cię to rozczaruje.

Dziękuję."

Niestety Jones nie jest ostatnią osobą, która będzie musiała radzić sobie z tego rodzaju zachowaniem, ponieważ tak zwani fani mają tendencję do przekraczania granic, kontaktując się z deweloperami, streamerami i aktorami głosowymi, którzy próbują po prostu żyć dalej. W najlepszym przypadku są to mili fani, którzy właśnie zapomnieli o zwykłych manierach, ale wielu z nich jest również naprawdę przerażającymi, a nawet groźnymi ludźmi. Nigdy, przenigdy nie bądź tym facetem.

Marvel's Spider-Man 2

Powiązane teksty

0
Marvel's Spider-Man 2Score

Marvel's Spider-Man 2

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Spider-Man jako postać miał ogromną gorącą passę w ciągu ostatnich kilku lat, ale czy Insomniac może ją utrzymać?Wczytywanie następnej zawartości