Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise na Steamie osiągnął ponad 90 000 jednocześnie aktywnych graczy

HQ

Wczoraj Monster Hunter Rise oficjalnie trafia na platformę PC za pośrednictwem Steam i już ma świetny początek. Dlaczego? Okazuje się, że w momencie pisania tego newsa szczyt liczby jednoczesnych graczy MH: Rise na Steamie wynosi 90 773, a liczba obecnych graczy wynosi 66 300.

Z tego, co mogliśmy zobaczyć ze statystyk Steam & Game Stats, Monster Hunter Rise zajmuje obecnie 7. miejsce wśród najczęściej granych gier na platformie Valve, jak na grę, która właśnie została udostępniona, jest to bardzo imponujące.

Przypomnijmy, że Monster Hunter Rise sprzedał już w październiku zeszłego roku ponad 7,5 miliona sztuk, a wydano go wtedy tylko na Nintendo Switch, nie mówiąc już o tym, że ten tytuł nie ma jeszcze nawet roku. Wraz z masową ekspansją „Sunbreak", która pojawi się wkrótce latem, możemy spodziewać się, że Rise osiągnie kolejny kamień milowy pod względem sprzedaży, a nawet pobije nowe rekordy.

Monster Hunter Rise

Dzięki, Benji-Sales.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości