Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 1 pobiera opłaty od graczy za nowe Fatality, fani nie są zadowoleni

Najbardziej charakterystyczną częścią Mortal Kombat jest to, że jest zamknięty za paywallem, co sprawia, że wielu jest pod bronią.

HQ

Najnowsza łatka Mortal Kombat 1 wprowadza sezonowe Fatality. Fajny pomysł, jeśli się nad tym zastanowić. Zajączek Wielkanocny potrafił ukryć bombę w jajku. Święty Mikołaj mógł obrzucić postać węglem na śmierć. Istnieje mnóstwo możliwości tych zabawnych zabójstw, ale fani nie są zadowoleni z ich włączenia.

A to dlatego, że zgodnie z informacjami o łatce Mortal Kombat 1, Halloweenowy Finiszer został dodany do Sklepu premium, co oznacza, że możesz go zdobyć tylko wyciągając portfel. To oczywiście nie ucieszyło fanów, którzy zabrali się do mediów społecznościowych, aby pokazać swoje rozczarowanie.

Samo Fatality polega na uderzeniu dynią w głowę przeciwnika, a następnie kopnięciu tej głowy daleko, daleko, zanim uderzy w czyjąś werandę w noc Halloween. To całkiem fajne posunięcie, ale z pewnością bardziej przypomina cukierek niż psikus, ponieważ jest tylko płatne.

Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości