Polski
Gamereactor
wiadomości
MotoGP 23

MotoGP 23 pojawi się na PC i konsolach w czerwcu

Odsłona sportów motorowych przyniesie nowy, realistyczny tryb kariery.

HQ

Milestone i Dorna Sports ogłosiły, że MotoGP 23 pojawi się na PC i konsolach tego lata, dokładnie 8 czerwca. Mówi się, że najnowsza odsłona corocznej serii sportów motorowych przyniesie kilka nowych funkcji, a także regularne aktualizacje torów i zawodników.

Powiedziano nam, że MotoGP 23 zostanie wzmocnione "realistycznym trybem kariery", który ma zabrać graczy w podróż, aby stać się legendą MotoGP, i że będzie to obejmować różne punkty zwrotne w karierze, w których gracze będą musieli podejmować decyzje dotyczące kierunku swojej przyszłości. Wszystko rozpocznie się na poziomie Moto3 i sprawi, że gracze będą awansować w rankingach, aż dotrą do najwyższego poziomu profesjonalnych rozgrywek.

Aby dodać do tego, gra wprowadzi również dynamiczne systemy pogodowe, aby dodać kolejne wyzwania w dniu wyścigu, a także wyścig Flag-to-Flag, który pozwala graczom zmieniać rowery w boksach.

Obiecano nam również poprawę zachowania SI, nowe pomoce do jazdy, powrót MotoGP Academy, cross-play dla wielu graczy i aktualizację Ranked Races.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun MotoGP 23 i wypatrywać gry w czerwcu na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

HQ
MotoGP 23

Powiązane teksty

0
MotoGP 23Score

MotoGP 23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Kolejny rok MotoGP i kolejna oficjalna gra wyścigowa ze stosunkowo mięsistymi nowymi funkcjami.Wczytywanie następnej zawartości