Polski
Gamereactor
lifestyle

Możesz teraz złapać fale w Fiacie 500

Kultowy włoski samochód został przerobiony na skuter wodny.

HQ

Czy kiedykolwiek podróżowałeś po włoskiej riwierze i marzyłeś o tym, aby uderzyć w fale Morza Śródziemnego Fiatem 500? Chyba nie, prawda? Ale jeśli należysz do mniejszości, która zawsze chciała to zrobić, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.

Fiat przekształcił swój kultowy samochód 500 w skuter wodny, który w zasadzie wygląda jak Fiat 500 bez kół. Łódź jest jednak nieco większa niż większość Fiatów 500, ponieważ ma 4,7 metra długości i ma zdejmowany dach, dwie rozkładane salony do siedzenia, głośniki morskie, odtwarzacz multimedialny, słuchawkę prysznicową, ulepszoną deskę rozdzielczą, a także kilka bardziej tradycyjnych elementów Fiata 500, takich jak zaokrąglone reflektory, lusterka wsteczne i półkola.

Łódź jest napędzana silnikiem o mocy do 115 koni mechanicznych, co pozwala osiągnąć prędkość 24 mil na godzinę, a wszystko to podczas transportu do pięciu pasażerów.

Aby dopasować się do konwencji nazewnictwa marki, tylko 500 sztuk łodzi jest produkowanych w sprzedaży detalicznej od 96 780 funtów.

To jest reklama:
Możesz teraz złapać fale w Fiacie 500
Fiat


Wczytywanie następnej zawartości