Polski
Gamereactor
wiadomości
Spin Rhythm XD

Możesz zagrać Spin Rhythm XD na thereminie

"Tak długo, jak ma port MIDI, możesz to zrobić".

HQ

Spin Rhythm XD nadaje bardzo unikalny charakter koncepcji gry rytmicznej, ponieważ porzuca typowe przyciski wejściowe na rzecz ruchu drążków analogowych jako podstawowego systemu sterowania. W związku z tym deweloper Super Spin Digital zaprojektował grę tak, aby można było w zasadzie używać wszystkiego jako kontrolera, nawet gramofonu DJ-a.

Rozmawiając z menedżerem konta Stride PR Zackiem Furnissem w The Mix w Los Angeles, opowiedział nam o tym, jak korzystanie z portu MIDI pozwala użytkownikom używać prawie wszystkiego jako kontrolera w tym tytule.

"W tym momencie, z tego co mi powiedziano, połączenie MIDI sprawia, że możesz zrobić prawie wszystko. Wydaje mi się, że w pewnym momencie podłączyłem klawiaturę, którą mam, i miała ona coś w rodzaju małego pokrętła modulatora, i mogłem się nim w ten sposób bawić. Tak długo, jak ma port MIDI, możesz to zrobić.

"Myślę, że chciałbym, aby ktoś coraz bardziej szalał z instrumentami cyfrowymi. Nie wiem, czy ktoś używał jak, nie pamiętam, może theremin? Nie wiem. Jest wiele dziwnych opcji, więc chciałbym, żeby ludzie spróbowali. Ale na razie chodzi bardziej o to, aby był jak najbardziej dostępny. Jest tak wiele sposobów, aby to kontrolować. Na tym się skupiamy".

Obejrzyj cały wywiad poniżej, aby zobaczyć, jak szalony i chaotyczny był The Mix w tym roku i dowiedzieć się trochę więcej o Spin Rhythm XD.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości