Polski
Gamereactor
wiadomości

MSI daje Clawowi aktualizację Intel Core Ultra

Nowy model nosi nazwę Claw 8 AI+.

HQ

MSI pojawiło się w tym roku na targach Computex. Oprócz bardziej oczekiwanych zapowiedzi markowych laptopów i nowej linii laptopów napędzanych sztuczną inteligencją i lepszymi procesorami Intela, producent technologii ujawnił również kolejną iterację swojego przenośnego systemu do gier, Claw.

Ten nowy system jest znany jako Claw 8 AI+ i jest uważany za pierwszy na świecie Windows 11 handheld do gier zasilany procesorem Intel Core Ultra. Procesory te będą nosiły nazwę kodową Lunar Lake i mówi się, że połączą się z kilkoma innymi ekscytującymi ulepszeniami, aby ten model wyróżniał się na tle modelu podstawowego.

Powiedziano nam, że możemy spodziewać się lepszej efektywności energetycznej, dodatkowego portu USB-C obsługującego Thunderbolt 4, bardziej dotykowych przycisków LB/RV, zwiększonej pojemności baterii i lżejszej ładowarki ściennej. Wszystko to sprawia, że MSI może twierdzić, że Claw 8 AI+ jest "najbardziej zaawansowanym 8-calowym handheldem do gier na rynku".

Nie znamy jeszcze cen ani daty premiery, ale wiemy, że zostanie uruchomiona z miesięcznym wyprzedzeniem Game Pass.

Mówiąc o Claw i Game Pass, MSI wykorzystało również swoją gablotę na targach Computex, aby ujawnić specjalną wersję 7-calowego Claw z logo Fallout, która została wystylizowana na-Boyów noszonych przez mieszkańców Vault. Możesz to sprawdzić poniżej. Nie ma słowa o tym, kiedy to się pojawi, ale spodziewaj się, że zdobycie ich będzie trudne ze względu na limitowaną edycję.

MSI daje Clawowi aktualizację Intel Core Ultra
MSI


Wczytywanie następnej zawartości