Polski
Gamereactor
wiadomości
Murky Divers

Murky Divers zadaje pytanie, co by było, gdybyś połączył Lethal Company i Subnautica

Kooperacyjna gra komediowo-horrorowa została ujawniona i zadebiutuje już w przyszłym miesiącu.

Czy nadal eksplorujesz galaktykę, próbując zarobić na życie, szukając złomu na wrogich światach w Lethal Company ? Nie? Być może zamiast tego utknąłeś na całkowicie wodnej planecie w Subnautica ? Cóż, niezależnie od tego, w co ostatnio grałeś, czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałoby teoretyczne dziecko miłości Lethal Company i Subnautica ? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie odpowiednią grę.

Deweloper Embers właśnie pokazał pierwsze spojrzenie na swój nadchodzący kooperacyjny horror komediowy Murky Divers, grę, w której gracze muszą eksplorować niebezpieczne opuszczone wraki i niszczyć wszelkie dowody podejrzanych eksperymentów, z którymi twoje laboratorium może być ostatecznie połączone. To prawda, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać, ponieważ między tobą a twoim celem stoi cała masa śmiertelnych pułapek i potworów.

Nie trzeba dodawać, że Murky Divers wygląda na świetny kolejny krok dla każdego, kto chce wyjść poza brutalność Lethal Company. Chociaż gra została dopiero ujawniona, Embers jest prawie gotowa do oddania jej w ręce graczy, ponieważ deweloper potwierdził, że Murky Divers ukaże się na PC 19 czerwca. Obejrzyj poniższy zwiastun, aby przekonać się, czy ta gra jest czymś dla Ciebie.

HQ
Murky Divers
Embers
Murky DiversMurky Divers
Embers
Murky DiversMurky Divers
Embers
Embers

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości