Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Nagrania Halo Sezon 2 rozpoczynają się tego lata

HQ

Jutro mija data premiery serii Halo na Paramount+. Dzieje się tak po niezliczonych próbach nakręcenia filmów opartych na wszechświecie Halo, z udziałem ludzi takich jak Peter Jackson i Stephen Spielberg. Ale w tym tygodniu w końcu nadszedł czas, a według zbiorczych witryn, takich jak Zgniłe pomidory.

W zeszłym miesiącu potwierdzono, że firma Paramount ma tak duże zaufanie w serialu, w którym zamówiono drugi sezon, ale nie ukazał się jeszcze ani jeden odcinek. Teraz sam Master Chief, Pablo Schreiber, mówi do Zderzacz, że nagrania rozpoczną się już za kilka miesięcy:

"Będziemy kręcić ponownie tego lata. Nadal zastanawiamy się, jaka jest dokładnie data rozpoczęcia, ale rozpoczniemy produkcję przed latem, ponieważ mamy trudną datę, którą musimy być gotowi do pracy, aby aby uzyskać lokalizację, na którą ma wpływ pogoda".

Czy jutro obejrzysz Halo w Paramount+?

Nagrania Halo Sezon 2 rozpoczynają się tego lata


Wczytywanie następnej zawartości