Polski
Gamereactor
wiadomości
HBO's The Last of Us

Najbardziej pirackim serialem 2023 roku było The Last of Us

Mandalorianin i Loki zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

HQ

Ponieważ do oglądania wszystkich najnowszych programów telewizyjnych wymagane są teraz wielokrotne subskrypcje strumieniowe, wielu widzów nadal zwraca się do piractwa, aby uzyskać swoją poprawkę.

Torrent Freak właśnie opublikował swoje coroczne podsumowanie piractwa i nic dziwnego, że The Last of Us znalazł się na szczycie listy. Serial spotkał się z uznaniem krytyków i był drugą co do wielkości premierą HBO w historii, a jego pierwszy odcinek przyciągnął 4,7 miliona widzów.

Jeśli chodzi o platformy streamingowe, to Disney+ z największą liczbą odsłon znajduje się w pierwszej dziesiątce. Seriale Disneya The Mandalorian, Loki, Ashoka i Secret Invasion zajmują cztery miejsca w pierwszej piątce. AppleTV+ ma równie imponującą pozycję, z trzema pozycjami w pierwszej dziesiątce: Ted Lasso, Silo i Monarch: Legacy of Monsters.

Należy podkreślić, że statystyki stanowią tylko ułamek wszystkich pirackich programów w 2023 roku. Statystyki dotyczą podobno pojedynczych odcinków torrentów, a nie całych serii i są oparte konkretnie na BitTorrent.

Poniżej znajdziesz pełną dziesiątkę najlepszych:

10) Ted Lasso

9) Generacja V

8) Król Tulsy

7) Monarcha: Dziedzictwo Potworów

6) Silos

5) Tajna Inwazja

4) Ahsoka

3) Loki

2) Mandalorianin

1) The Last of Us

HBO's The Last of Us

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości