Polski
Gamereactor
wiadomości
The Sims 4

Najnowsza aktualizacja The Sims™ 4 umożliwia umawianie się z członkami rodziny

EA oświadczyło, że pracuje nad poprawką błędu.

HQ

The Sims zawsze oznaczało rozwój i innowacje, a teraz istnieje wiele różnych scenariuszy, które można rozegrać w życiu Sima, ale tym razem nie poszło to zgodnie z planem. W The Sims 4 pojawił się błąd kazirodztwa. To po darmowej łatce został odkryty. Ale problemy nie zaczęły się od tego. Nagle Simowie starzeli się w rekordowym tempie i umierali jak muchy, co było oczywiście zarówno irytujące, jak i dziwne, ale ci, którzy nie znaleźli się we wczesnym grobie, cierpieli z powodu kolejnego bezpośredniego skutku wczesnego starzenia się. Teraz chcieli zacząć spotykać się z członkami własnej rodziny.

Wiadomość po raz pierwszy pojawiła się na Reddicie, gdzie pojawił się zrzut ekranu przedstawiający starszą panią proszącą syna, aby był jej chłopakiem. Ta haniebna sugestia została oczywiście zgłoszona, a EA bada problem, który wydaje się polegać na tym, że funkcja kontrolująca, kto jest z kim spokrewniony, została pominięta w nowej aktualizacji, powodując, że wszyscy Simowie nagle stają się "do zdobycia".

The Sims 4

SimGuruNick, projektant jakości w EA, dał znać za pośrednictwem Twittera, że są świadomi problemów przedwczesnego starzenia się i kazirodztwa oraz że próbują rozwiązać oba problemy:

"Chciałem tylko przyznać, że chęć umawiania się z członkiem rodziny jest czymś, o czym wiemy, odtworzyliśmy się, pracujemy nad tym. Chcemy to naprawić jak najszybciej. "

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości