Polski
Gamereactor
wiadomości
Counter-Strike 2

Najnowsza łatka do Counter-Strike 2 banuje niewinnych graczy

Valve obiecuje, że będzie pracować nad przywróceniem nieprawidłowo zbanowanych kont.

HQ

Poniedziałkowa duża aktualizacja Counter-Strike 2 zaowocowała nie tylko poprawkami błędów i ulepszeniami, ale także falą niesprowokowanych banów VAC wśród graczy na całym świecie. Rzecznik Valve, który skomentował incydent, mówi, że pracują nad przywróceniem kont wszystkich poszkodowanych.

Nie zadowoliło to w pełni tych, których to dotyczyło, ponieważ ich czynnik zaufania do gry został zdruzgotany. A niektóre z wielu komentarzy, które można teraz przeczytać online, brzmią:

"Dlaczego mam czerwony współczynnik zaufania?"

"Niedawno zostałem odblokowany i stało się to".

"Próbuję zrozumieć, dlaczego mój współczynnik zaufania stał się dziś czerwony bez wyraźnego powodu"

"Gram na tym koncie od 2016 roku. Mam numer telefonu, mobilny token uwierzytelniający, Prime itp., Nagle zmienił kolor na czerwony. Dlaczego tak się dzieje?"

Innymi słowy, jasne jest, że Valve ma jeszcze trochę pracy do wykonania, zanim w pełni przywróci bałagan, który spowodowała aktualizacja. Ale miejmy nadzieję, że porządek zostanie przywrócony w ciągu kilku dni.

Czy aktualizacja wpłynęła na Ciebie?

Counter-Strike 2

Dzięki, PCGamesN.

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości