Polski
Gamereactor
wiadomości
Paw Patrol World

Największa gra Paw Patrol, jaka kiedykolwiek powstała, pojawi się na PC i konsolach we wrześniu

Paw Patrol World będzie przygodą 3D, która stawia przed graczami zadanie powstrzymania chaosu super sterowca burmistrza Humdingera.

HQ

Outright Games ogłosił, że rozszerzy swoją ofertę gier wideo Paw Patrol jeszcze w tym roku, kiedy deweloper 3D Clouds uruchomi największą z dotychczasowych. Znana jako Paw Patrol World, powiedziano nam, że będzie to darmowa przygoda 3D, która zabierze graczy do różnych Paw Patrol lokalizacji, w tym Adventure Bay, Jake's Mountain, the Jungle i Barkingburg, a wszystko to w celu powstrzymania Mayor Humdinger's Super sterowiec chaosu.

Podstawą Paw Patrol World będzie nowa i oryginalna historia, która zawiera retrospekcje z seriali telewizyjnych i dodatkowe misje, które można odkryć po drodze. Gra będzie również oferować rozgrywkę na łapach i pojazdach, co oznacza, że będziesz miał wiele opcji odkrywania świata.

Nadchodząca na PC, PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series i Nintendo Switch, ta gra pozwoli również graczom dostosować swoją grę za pomocą przedmiotów kolekcjonerskich, takich jak kostiumy szczeniąt, naklejki na pojazdy, znaczki pocztowe i dzieła sztuki, a gra będzie nawet grywalna dla 1-2 graczy online lub za pośrednictwem lokalnych trybów współpracy.

Jeśli chodzi o to, kiedy Paw Patrol World zadebiutuje, powiedziano nam, że gra pojawi się 29 września. Obejrzyjcie zwiastun zapowiadający poniżej.

HQ
Paw Patrol World
Paw Patrol WorldPaw Patrol World
Paw Patrol WorldPaw Patrol World
Paw Patrol WorldPaw Patrol World

Powiązane teksty

0
Paw Patrol WorldScore

Paw Patrol World

RECENZJA. Przez Alberto Garrido

Ryder, Marshall, Chase, Skye, Skye, Rubble, Zuma i wszyscy inni powracają na nową misję w "mojej pierwszej grze z otwartym światem".Wczytywanie następnej zawartości