Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
artykuły o sprzętach

Nanoleaf Shapes

Trochę bardziej konkretne, ale nie gorsze z tego powodu.

Niedawno recenzowaliśmy Nanoleaf Elements, najbardziej uporczywą próbę producenta wyrwania się z przestrzeni graczy RGB do salonu wyższej klasy. Myśleliśmy, że działa całkiem genialnie, ale co, jeśli bezpośrednio chcesz czegoś "ekstra"? Cóż, Nanoleaf z pewnością może ci pomóc, a Shapes byłby dobrym miejscem do rozpoczęcia.

Zacznijmy jednak od stwierdzenia, że Shapes wykorzystuje tę samą podstawową zasadę co Elements, co oznacza, że otrzymujesz serię jednostek modułowych, które można łączyć. Stamtąd możesz uformować żądany kształt, a ponadto istnieje swoboda co do tego, skąd powinien pochodzić końcowy drut.

Nanoleaf ShapesNanoleaf Shapes

Kształty jednak porzucają całą fasadę z laminatu drewnianego i idą bardziej bezpośrednio w kierunku bardziej funkowej estetyki. Wykonane są z matowego plastiku, a wersja przesłana do nas była w kolorze białym. Na szczęście elementy i kształty mają tę wspólną cechę, że można je postawić bez, używając tylko odrobiny kleju, i że można je kupić w różnych ilościach.

Istnieje wsparcie dla Apple HomeKit, Google Assistant, Alexa, Samsung SmartThings i innych usług opartych na IFTTT, więc nie ma tu absolutnie żadnych ograniczeń łączności. Różnica polega na tym, że Shapes obsługuje własną aplikację Connect+ firmy Nanoleaf, która oferuje mnóstwo różnych opcji w zakresie systemów oświetleniowych, które chcesz zaprojektować i wykonać.

To jest reklama:

Podobnie jak w przypadku produktów Philips Hues Gradient, Shapes staje się jednym dużym gradientem RGB, co oznacza, że światło może poruszać się po panelach i zmieniać charakter po drodze. Same diody LED są dość precyzyjne i gładkie, więc jeśli przejdziesz obok aplikacji i wybierzesz na przykład Blinding Lights lub dowolny inny system stworzony przez Nanoleaf lub innych użytkowników, efekt może być wręcz imponujący.

Nanoleaf Shapes

Co więcej, istnieje nie tylko opcja wyboru systemu z telefonu, ale możesz sparować bezpośrednio z komputerem i budować kształty wokół monitora lub za telewizorem. W rzeczywistości Shapes radzi sobie najlepiej, gdy pozwala się im pozostać w biurze, działając jako niezwykle osobisty towarzysz, który można zaplanować i zorganizować tak, aby światło było wygodne do pracy i intensywne do gier lub filmów.

Dziewięć paneli przywróci Ci około 120 funtów, a biorąc pod uwagę, ile płacisz za światła Hue, w rzeczywistości nie jest tak źle. Nie, nie ma takiej wszechstronności jak w przypadku Elements, ale Shapes jest solidnie zbudowany, a dzięki aplikacji, funkcjom i kreatywności konsumentów może stać się znacznie bardziej osobisty.

To jest reklama:
08 Gamereactor Polska
8 / 10
+
Niedawno recenzowaliśmy Nanoleaf Elements, najbardziej uporczywą próbę producenta wyrwania się z przestrzeni graczy RGB do salonu wyższej klasy. Myśleliśmy, że działa całkiem genialnie, ale co, jeśli bezpośrednio chcesz czegoś "ekstra"? Cóż, Nan
-
Niedawno recenzowaliśmy Nanoleaf Elements, najbardziej uporczywą próbę producenta wyrwania się z przestrzeni graczy RGB do salonu wyższej klasy. Myśleliśmy, że działa całkiem genialnie, ale co, jeśli bezpośrednio chcesz czegoś "ekstra"? Cóż, Nan
overall score
to ocena naszych redaktorów. Jaka jest Twoja? Wynik ogólny jest średnią wyników redakcji każdego kraju

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości