Polski
Gamereactor
wiadomości
Gran Turismo 7

Nareszcie możesz sprzedawać swoje samochody w Gran Turismo 7

Najnowsza aktualizacja umożliwiła Wam zdobycie kredytów, opróżniając garaż.

HQ

Zajęło to trochę czasu, ale Polyphony Digital w końcu wprowadziło sposób, w jaki gracze mogą sprzedawać własne samochody w Gran Turismo 7. Dostępny w ramach listopadowej aktualizacji (aktualizacja 1.26) system usług wyceny samochodów pozwala graczom chłostać pojazdy, aby zdobyć dodatkowe kredyty, a funkcja ta stanie się dostępna po ukończeniu menu księgi nr 39.

Dokładna specyfika tej funkcji wydaje się nieco nietypowa, ale wiemy, że możesz udać się do salonu samochodów używanych, aby sprzedać samochody za ustaloną cenę kredytu, która będzie się zmieniać i zmieniać każdego dnia, i bierze pod uwagę takie czynniki, jak stan samochodu, PP, wszelkie dokonane dostosowania i wiele innych.

W przeciwnym razie ta aktualizacja wprowadza dodatki do World Circuits, więcej wydarzeń na mapie świata, tor Michelin Raceway Road Atlanta, cztery dodatkowe samochody (BMW M2 Competition '18, Ford Sierra RS 500 Cosworth '87, Nissan Silvia K's Aero S14 '96 i Gran Turismo Red Bull X2019 15th Anniversary) i wiele innych.

Pełną listę zmian aktualizacji 1.26 znajdziecie tutaj.

Gran Turismo 7

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości