Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

Natus Vincere ponownie mistrzem PGL Major

Drużyna pokonała FaZe Clan i wygrała wydarzenie w Kopenhadze w miniony weekend.

HQ

Pierwszy Counter-Strike 2 Major znajduje się w księgach. Pomimo wielu wydarzeń rozgrywanych w sequelu Valve od czasu jego debiutu, pierwszym oficjalnym Major dla gry był PGL Major Copenhagen, w którym 24 drużyny walczyły o część puli nagród wynoszącej 1,25 miliona dolarów i zakończył się w Niedzielę Wielkanocną.

Mając to wydarzenie w książkach, mamy zwycięzcę, o którym możemy zgłosić, a ten zaszczyt przypada Natus Vincere, który po okresie nieobecności na szczycie góry powraca, aby po raz kolejny zostać nazwany zwycięzcą PGL Major (a ich ostatnim zwycięstwem PGL Major było PGL Major Sztokholm w 2021 roku).

Ten wynik nie tylko sprawił, że Natus Vincere zabrało do domu 500 000 $ w nagrodach pieniężnych (a drugie miejsce FaZe Clan otrzymało 170 000 $ za swoje wysiłki), ale także zakwalifikowało się bezpośrednio do Esports World Cup tego lata i BLAST Premier World Final, które prawdopodobnie odbędą się w grudniu. Niezły zaciąg dla ukraińskiej drużyny.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości