Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

Nawet Hogwarts Legacy nie mógł powstrzymać FIFA 23 w Wielkiej Brytanii

Raport stwierdził, że mecz piłkarski pobił niezwykle udany tytuł Avalanche pod względem przychodów w Q1.

HQ

Stwierdzenie, że FIFA 23 jest absurdalnie popularne w Wielkiej Brytanii, nie jest żadnym szokiem, ale jak bardzo jest popularne? Cóż, nowy raport o przychodach, który został opublikowany przez firmę Newzoo, ujawnił, że pomimo niesamowicie udanej premiery Hogwarts Legacy, która przyniosła ponad 12 milionów sztuk w ciągu pierwszych kilku tygodni, ta czarodziejska gra nadal nie mogła pokonać FIFA 23 w czystym sensie przychodów na konsolach PlayStation i Xbox.

W raporcie zauważono, że w Wielkiej Brytanii FIFA 23 wygenerował największe przychody wśród graczy PS i Xbox, a Hogwart zajął drugie miejsce. Była to jednak jedyna anomalia, podobnie jak w USA i w obu krajach na platformę PC, Hogwart był niekwestionowanym mistrzem przychodów.

Inne gry, które znalazły się w pierwszej dziesiątce, również były bardzo podobne, jak na PS / Xbox, Fortnite, NBA 2K23, Call of Duty Modern Warfare II & Call of Duty: Warzone 2.0, Grand Theft Auto V, Destiny 2, and Dead Space wszyscy dokonali cięcia (choć na różnych rangach), z Madden NFL 23 i Apex Legends był duży w Ameryce, podczas gdy Brytyjczycy skłaniali się ku Rainbow Six: Siege i God of War: Ragnarök.

PC był zupełnie inną bestią, ponieważ wspólne gry były Hogwarts, Sons of the Forest, Valorant, League of Legends, The Sims 4, Dead Space, Roblox, Fortnite, and CoD: MWII & Warzone 2.0 . Jedyną różnicą w pierwszej dziesiątce (poza sposobem organizacji gier) było to, że Destiny 2 pojawił się na amerykańskich listach przebojów, podczas gdy niespodzianka, niespodzianka, FIFA 23 zrobił cięcie dla Wielkiej Brytanii.

Switch był platformą, która pokazała największe różnice, ponieważ w Stanach Zjednoczonych Metroid Prime Remastered prowadził szarżę, podczas gdy Fortnite był tym, który pokonał w Wielkiej Brytanii. Oprócz tych dwóch gier, pierwsza dziesiątka dla obu krajów podzieliła się tylko trzema innymi tytułami, przy czym były to Mario Kart 8: Deluxe, Pokémon Scarlet/Violet, and Animal Crossing: New Horizons. Nie trzeba dodawać, że Wielka Brytania i Stany Zjednoczone mają zupełnie inny zestaw interesów, jeśli chodzi o system hybrydowy Nintendo.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości