Polski
Gamereactor
wiadomości
3 Body Problem

Netflix zaadaptuje całość 3 Body Problem

Seria została odnowiona, aby objąć całą historię.

HQ

Jeśli podobała Ci się adaptacja serialu science-fiction autora Cixina Liu 3 Body Problem, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Streamer nie tylko zapalił zielone światło dla drugiego sezonu serialu, ale odnowił go z zamiarem dokończenia całej historii.

Nie ma wzmianki o tym, ile odcinków i sezonów to zajmie, ale tak czy inaczej, ekscytujące jest usłyszeć, że w serialu zobaczymy, jak ludzkość mierzy się z zagrożeniem nadchodzącą inwazją obcych.

Mówiąc o odnowieniu, twórcy, producenci wykonawczy i scenarzyści, David Benioff, D.B. Weiss i Alexander Woo, stwierdzili: "Jesteśmy podekscytowani, że możemy opowiedzieć tę historię aż do jej epickiego zakończenia. Odkąd przeczytaliśmy ostatnią stronę wspaniałej trylogii Cixina Liu, mieliśmy nadzieję, że uda nam się zabrać widzów na koniec wszechświata razem z nami. Zaczynamy!"

To trio pozostanie i będzie kontynuować swoje role w serialu i chociaż bez wątpienia możemy spodziewać się powrotu niektórych postaci, ze względu na długi okres czasu, który obejmuje historia 3 Body Problem, prawdopodobnie powinniśmy również spodziewać się, że w końcu do ekipy dołączą nowe twarze.

3 Body Problem

Powiązane teksty

3 Body Problem

3 Body Problem

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

David Benioff i D.B. Weiss z "Gry o tron" powracają i stają za sterami tej wielkiej epopei science-fiction od Netflixa, ale czy to rzeczywiście powrót do formy dla tej pary?Wczytywanie następnej zawartości