Polski
Gamereactor
wiadomości
Rainbow Six: Siege

Nie ma planów na kontynuację Rainbow Six: Siege

Dyrektor kreatywny: "Naprawdę wiemy, że jest to gra, która może trwać wiecznie dzięki ludziom, talentom i narzędziom, które mamy dzisiaj".

HQ

Jeśli widzieliście niedawny trend polegający na tym, że niektóre gry na żywo otrzymują sequele, a następnie pozornie nie lądują i zastanawiają się, czy Ubisoft kiedykolwiek spróbuje czegoś podobnego z Rainbow Six: Siege, mamy dla was dobrą wiadomość.

Przemawiając w weekend na Six Invitational 2024 w Sao Paulo, dyrektor kreatywny gry, Alexander Karpazis, powiedział, że Siege nie potrzebuje kontynuacji, że silnik gry jest silny i bardzo zdolny do dalszego rozszerzania tytułu, i że nie widzi żadnych korzyści z próbowania tego, co nie udało się innym grom, patrząc na sequel.

Jak napisał PC Gamer: "Pomysł zmiany silników na coś, co może być gotowe od ręki, po prostu nie odpowiada na potrzeby naprawdę konkurencyjnej i wymagającej gry, takiej jak Siege.

"Nie będę wymieniał nazwisk, ale widzisz gry, które przeszły przez sequele i po prostu całkowicie porzuciły piłkę, ponieważ musiały przerobić każdą rzecz, którą zrobili w pierwszej grze. To może być naprawdę frustrujące, naprawdę kosztowne, a w końcu nie daje nawet niczego, co byłoby korzyścią. Jeśli wiesz, od czego musisz zacząć, i budujesz to, to właśnie tam widzimy sukces. I to właśnie tam wiemy, że możemy przenieść Siege w przyszłość."

Karpazis skomentował również, w jaki sposób Ubisoft zamierza uniknąć konieczności tworzenia sequela. "Mogę śmiało powiedzieć, że mamy prawdopodobnie jeden z najlepszych silników na świecie, jeśli chodzi o strzelanki PvP na żywo. Zespół jest niesamowity i mamy ogromny zespół ds. potoku silników, który każdego miesiąca stopniowo ulepsza sposób, w jaki możemy dostarczać zawartość szybciej, solidniej, stabilniej, miejmy nadzieję, że tak bardzo, jak to możliwe. Naprawdę wiemy, że jest to gra, która może trwać wiecznie dzięki ludziom, talentom i narzędziom, które mamy dzisiaj."

Czy uważasz, że to dobry pomysł, aby pozostać przy obecnym silniku i platformie Siege, czy też uważasz, że gra skorzystałaby na przejściu do sequela działającego na ulepszonym silniku?

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości