Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
God of War: Ragnarök

Nie oczekuj żadnych DLC dla God of War: Ragnarök

Nie jest to całkowicie wykluczone, ale wydaje się bardzo nieprawdopodobne.

HQ

God of War: Ragnarök został wydany z hukiem dwa tygodnie temu i otrzymał prawie wyłącznie entuzjastyczne recenzje: daliśmy mu solidną 10 w naszej recenzji. Ragnarök związał historię, która rozpoczęła się w God of War z 2018 roku i niestety nie wydaje się, aby istniała kontynuacja historii w postaci DLC.

To sam reżyser Eric Wiliams wychodzi ze smutną wiadomością w podcaście Kinda Fun. Warto jednak zaznaczyć, że nie wyklucza istnienia DLC, ale wydaje się to bardzo mało prawdopodobne.
Krótko mówiąc, mówi, że gra jest bardzo duża i że włożyli w nią wszystko, co mieli, więc potencjalne DLC nie jest czymś, czego powinniśmy się spodziewać. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ Santa Monica Studios zwykle nie wydaje żadnych rozszerzeń do swoich tytułów.

Jednak z pewnością nie widzieliśmy ostatniego Kratosa, ale kiedy może nadejść następna gra, jest w tym momencie bardzo niejasne. To, jakie zwroty mogą się później zmienić, jest również bardzo niejasne.

Co sądzisz o przyszłości God of War?

God of War: Ragnarök

Powiązane teksty

0
God of War: RagnarökScore

God of War: Ragnarök

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Kontynuacja miękkiego rebootu Santa Monica Studios z 2018 roku jest już prawie dostępna, ale czy dorównuje swojemu doskonałemu poprzednikowi? Mówiąc najprościej... tak.Wczytywanie następnej zawartości