Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Nie spodziewaj się nowego sezonu serialu Netflix Cyberpunk: Edgerunners

To miała być niezależna historia.

HQ

We wrześniu Netflix dał nam nowy serial anime o nazwie Cyberpunk: Edgerunners. Akcja osadzona została w świecie Cyberpunk 2077, a seria anime zebrała kilka pozytywnych recenzji. A ponieważ Cyberpunk wydaje się być ogólnie silny, ludzie zaczęli się zastanawiać, czy w przyszłości może pojawić się drugi sezon Cyberpunk: Edgerunners. Niestety, prawdopodobnie nie.

Japoński Famitsu miał okazję przeprowadzić wywiad z producentem Cyberpunk: Edgerunners, Satoru Honmą, i dał jasno do zrozumienia, że w tym momencie nie ma planów kontynuowania historii.

"Osobiście chciałbym kontynuować współpracę z japońskimi studiami, aby produkować więcej anime w przyszłości, częściowo dlatego, że otrzymaliśmy bardzo dobre opinie. --- Jednak, żeby było jasne, Cyberpunk: Edgerunners został zaplanowany jako samodzielne dzieło, więc nie ma czegoś takiego jak "faktycznie pracujemy nad sezonem 2 w tle". Nawet gdybyśmy mogli zrobić więcej anime w przyszłości, nie wiem, czy byłby to sezon 2, czy coś zupełnie innego.

Na razie więc można bezpiecznie założyć, że musimy rozważyć Cyberpunk: Edgerunners takim, jakim jest, a nie oczekiwać więcej.

HQ
Cyberpunk 2077

Dzięki, VGC.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości